Możliwość komentowania 152. Jak promować zdrowe nawyki żywieniowe wśród dzieci w szkołach i placówkach oświatowych. została wyłączona

146. Jak dbać o zdrowie jamy ustnej w przypadku osób noszących aparaty ortodontyczne i jakie są skuteczne metody higieny.

Przewóz wolno klasyfikować w przeróżny sposób. Ze względu na środowisko, wyróżnić wolno transport lądowy, hydrologiczny, powietrzny oraz przemysłowy. Zależnie od typu napędu: transport silnikowy, dzielony z kolei na parowy, elektryczny, spalinowy i automatyczny, a transport bezsilnikowy korzysta z siły muskułów człowieka lub ewentualnie zwierzęcia pociągowego. Pod względem typu transport wolno podzielić na: towarowy oraz pasażerski. Może mieć on charakter wielozadaniowy bądź wyspecjalizowany typu ANCHOR. Specjalizacja w zakresie przewozów może być efektem dążenia do mechanizacji prac spedycyjnych, szczególnie w przypadku korzystania z przeróżnych środków lokomocji. Zależnie od sposobu transportowania ładunku rozróżniamy transport ciągły oraz nieciągły. Transport ciągły charakteryzuje się strumieniowym przemieszczaniem masy frachtowej. Inne typy przewozu należą do transportu nieciągłego, samochodowego, kolejowego i lotniczego. Pod względem dostępności dla użytkowników wyróżnimy: widoczny każdego dnia transport publiczny, ekonomiczny i indywidualny.

1. Zobacz stronę

2. Oferta specjalna

3. Sprawdź stronę

4. Porady

5. Triki

Comments are closed.